0 Ft

Termékeink
  • Adapterek [127]
  • Csomagológépek [6]
  • Dobozok [2146]
  • Elektromos közlekedési eszközök [3]
  • Épületautomatizálás és intelligens otthon [631]
  • Feszültségstabilizátorok [16]
  • Gipszek [2]
  • Iratmegsemmisítők [80]
  • Kábelátvezető [8]
  • Kézilámpák és elemlámpák [504]
  • Nullázó sínek [68]
  • Oszlopok és kiegészítőik [42]
  • Rézsínek [19]
  • Tűzcsapok [75]

Ne dobja ki!


Az elhasználódott fényforrások veszélyes hulladéknak minősülnek, melyek újrahasznosításával sokat tehetünk környezetünkért.

Hozza be hozzánk működésképtelen izzóit és vásároljon tőlünk egy újat.

AKKUS LED LÁMPA

Munkalámpa

Munkalámpa és powerbank 

 

Ablaktisztító robot

- Két korongos
- 3 takarítási mód
- 80W teljesítmény

PV21

Termék részletek


OBO 2007732 T 100 OE HD LGR Leágazódoboz magasított fedéllel 150x116x83mm világosszürke Polipropilén / Polikarbonát

OBO 2007732 T 100 OE HD LGR Leágazódoboz magasított fedéllel 150x116x83mm világosszürke Polipropilén / Polikarbonát
Listaár: 8 552 Ft 
7 013 Ft
Díjmentes szállítás!
RAKTÁRKÉSZLET FEJLESZTÉS ALATT

 

A kép illusztráció!

 

OBO 2007732 általános leírása:

 

A villamossági dobozok, más néven kötődobozok, az elektromos hálózatok nélkülözhetetlen elemei. Ezek a dobozok biztosítják a vezetékek és kábelek biztonságos csatlakoztatását, elosztását és védelmét. A különböző típusoknak köszönhetően számos felhasználási területük van, az otthoni villanyvezetékektől kezdve az ipari létesítményekig.
Miért Van Szükség Villamossági Dobozokra? 
* Védelem: A dobozok megvédik a vezetékeket a mechanikai sérülésektől, a nedvességtől és a porral szemben.
* Szervezettség: A hálózat áttekinthetőbbé válik, megkönnyítve a karbantartást és a hibaelhárítást.
* Biztonság: A megfelelően kiválasztott és telepített doboz csökkenti a rövidzárlat és tűzveszély kockázatát.

 

A Villamossági Dobozok Típusai és Jellemzői
* Falba süllyeszthető dobozok:
* A falba süllyesztve kerülnek beépítésre, így szinte láthatatlanok.
* Általában gipszkarton vagy téglafalakba építhetők.
* Különböző méretekben és mélységekben kaphatók.
* Felületre szerelhető dobozok:
* A fal felületére vagy más felületre rögzíthetők.
* Ott használják, ahol a falba süllyesztés nem lehetséges vagy nem praktikus.
* Különböző anyagokból (műanyag, fém) készülhetnek.
* Leágazódobozok:
* Egyetlen fővezetékről több ág vezessen el.
* Általában kisebb méretűek és egyszerűbb felépítésűek.
* Nagyobb méretűek és több csatlakozási ponttal rendelkeznek.
* Kültéri dobozok:
* Kifejezetten kültéri használatra készültek, magasabb szintű védelmet nyújtanak az időjárási viszonyokkal szemben.
* Általában nagyobb méretűek és robusztusabb kivitelűek.

 

A Villamossági Dobozok Felhasználási Területei
* Lakóépületek: Világítás, konnektorok, elektromos készülékek.
* Ipari létesítmények: Gépek, berendezések, világítás.
* Középületek: Iskolák, kórházak, irodaházak.
* Kültéri területek: Kertvilágítás, szivattyúk, kapuk.

 

Fontos szempontok a kiválasztásnál
* Méret: A doboznak elegendő helyet kell biztosítania a vezetékeknek és a csatlakozóknak.
* Védettség: Az IP védettség jelzi, hogy a doboz mennyire védett a porral, nedvességgel és más külső hatásokkal szemben.
* Anyag: A doboz anyaga határozza meg a tartósságát és a környezeti hatásokkal szembeni ellenállását.
* Csatlakozások száma: A dobozban lévő csatlakozási pontok száma a bekötendő vezetékek számától függ.

 

Összefoglalva
A villamossági dobozok nélkülözhetetlen elemei az elektromos hálózatoknak. A megfelelő típus kiválasztásával biztosíthatjuk a biztonságos és megbízható működést.

 

 

 

További információért keressen minket bizalommal: info@gazdafielectronic.hu
  • The junction boxes are made of thermoplastic. The material of the lower part is impact-resistant polypropylene, the cover is made of high-resistance, impact-resistant polycarbonate. This strong impact resistance of IK10 is confirmed by tests performed at -5 ° C. Thanks to the raised cover, there will be more space for cabling. This enables OBO to install and protect pushbuttons, terminals, control sensors, switches and electronic devices for control engineering and automation tasks. Together with the mounting plate, the ideal solution is to make the mounting visible.
  • Gyártó
    OBO
    Anyag
    Polipropilén / Polikarbonát
    Gyártói cikkszám
    2007732
    Méret
    150x116x83mm
    Szín
    világosszürke
    Típus
    T 100 OE HD LGR
    Gyártó
    OBO
    Cikkszám
    2007732